PİLOT GARAGE OTO EKSPERTİZ - BALGAT BAYİ

Hakkımızda

2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekspertiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor. 

Bizlerde Pilot Garage Oto Ekspertiz bayisi BALGAT OTO EKSPERTİZ olarak , dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım - satım sırasında herkesin güvendiği firmada esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Pilot Garage BALGAT OTO EKSPERTİZ, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz, BALGAT OTO EKSPERTİZ personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Pilot Garage Oto Ekspertiz BALGAT OTO EKSPERTİZ için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

Misyonumuz      

Araç alım-satım sürecinde tüketicilere (araç alan ve satan kişilere) alım-satım işlemi sırasında yardımcı olmak, aracın durumunu belirlemede uzmanlığımızı sunmak, satış sonrasında oluşabilecek olumsuzlukları, maddi kayıpları alıcı açısından engelleyebilmek, satıcının, aracı ile ilgili bilmediği bir sorundan kaynaklı olarak alıcı ile satış sonrasında istenmeyen polemikler yaşaması riskini ortadan kaldırabilmektir.


Vizyonumuz

Oto Ekspertiz hizmetleri alanında markamızı ön plana çıkartmak, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile müşterilerimize hizmet etmek, faydalı olabilmektir.

 

Çevre ve Kalite Politikamız

Biz, BALGAT OTO EKSPERTİZ olarak, çevremize duyarlıyız ve kalitemizden asla ödün vermemek için, çevre ve kalite politikamızı, güncel yasal mevzuatlar ve kalite standartlarına göre sürekli revize etmekteyiz. Bu amaçla, çevre ve kalite politikamızı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre uygulamaktayız.

Kalitemiz

Ekspertiz hizmetlerimiz daimi olarak teknik standartlara göre yapılmaktadır ve hiçbir zaman farklılık içermez.
Ekspertiz hizmetlerimiz daima dosyalanarak kayıt altına alınır, bu kayıtlara müşterimizin erişebilmesi için güvenli kanallar oluşturulur.
Kalite kontrol cihazlarımız belli aralıklarla periyodik kontrollerden geçirilir.
Çevre politikamız
 Test cihazlarımız çevreye zarar vermeyecek ekipmanlardan üretilmektedir.
 Test çalışmalarında çevreye zararlı atıklar (yağ vb gibi) min. düzeylerdedir ve doğaya karışmaması için tarafımızca tedbirler alınmaktadır.
 Çalışanlarımız, işyerlerimizin çevreye, doğal yaşama (sokak hayvanlarına) zarar vermemesi konusunda sürekli eğitimden geçirilmektedir.

BALGAT OTO EKSPERTİZ, başta Ankara Oto Ekspertiz, Ankara Çankaya Oto Ekspertiz,Ankara Balgat Oto Ekspertiz, yukarıda belirtilen kalite ve çevre politikası kurallarını uygulamaktadır.
 

Tarafsızlık -- Yansız ve tarafsız çalışıyoruz
Bağımsızlık -- Otomotiv/galeriler ile herhangi bir bağımız yok
Doğruluk, Dürüstlük -- Asla yalan-yanlış bilgi vermeyeceğiz
Kaliteli hizmet -- Her zaman kaliteli hizmet sunacağız
Uygun fiyat -- Asla aşırı yüksek fiyat politikası gütmeyeceğiz

Slide 1

Bize Ulaşın
Mevlana Bulvar, Gökkuşağı Cd. No:221/D,
06520 Çankaya / Ankara
Slide 1

Bize Ulaşın
Mevlana Bulvar, Gökkuşağı Cd. No:221/D,
06520 Çankaya / Ankara